Wintershow Noord-Holland was weer een gezellige dag.
RUBRIEK 1
JACKPOT VAARZEN
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 21 H.K. Holsteins Kls Mojo 2 - Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1B 20 H.K. Holsteins Bestrucia 24 Delaberge Pepper Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1C 19 Riet 111 De-Su Galapagos S+E de Boer Middelie
1D 14 Aukje 319  Larcrest Commander S+E de Boer Middelie
1E 16 Pucky Aquila Jeeves Bagolino Vof Ej+M Greuter Middelie
1F 3 Joh.Galapagos Vendairy Wonder G. Poland Zijdewind
1G 15 R Ivy 1 R Dg Nikkelback L.M.G. Laan Middenbeemster
RUBRIEK 2
JONGE KOEIEN
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 27 Future Dream H. Daan Ocd Spring Slamdunk J. Wijnker Avenhorn
1B 31 - - Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1C 32 Wilhelmina 596 - Melkveebedrijf P. Akkerman Westbeemster
1D 28 Crock Commander Larcrest Commander S+E de Boer Middelie
1E 30 Alie 869 Startrek Mts Pf+Ej Helder-Pauw Middenbeemster
1F 25 Brilliant 125 Mattenhof Sirwood Taurushoeve Assendelft 
1G 29  Delta Boy B 41 - Taurushoeve Assendelft
1H 26 Bleske 510 Even-Par Shf Cannon-ET Mts D+D Kater-Grin Wieringerwaard
RUBRIEK 3
JONGE KOEIEN
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 42 Hetty Akyol Gen-I-Beq Gen-I-Beq Akyol Red S+E de Boer Middelie
1B 35 Beemstar Rosalie 114 Mc Ricksen P.J. Groot Middenbeemster
1C 39 Ground Lake Anna 125 Jk Eder-I Control Melkveebedrijf Vonk Uitgeest
1D 37 Roosje 738 Startrek Vof H&M Kieftenburg Abbekerk
RUBRIEK 4
JONGE KOEIEN
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eignaar Plaats
1A 50 Aafke Douglas Marilyn Douglas ET S+E de Boer Middelie
1B 52 Wimmie Julandy   S+E de Boer Middelie
1C 48 Future Dream H. Daily Julandy J. Wijnker Avenhornv
1D 53 Schuit Fenna Holyland Elite Exactly ET Fa. J. van Echtelt Hoogwoud
1E 49 Nielsje 9 Bandares Sw en E Kat-Siffels Dirkshorn
1F 51 Ee Primeval8434 Bouw Snowfever Melkveehouderij De Uitdaging Heiloo
1G 121 Ria 31 Buzz Hans Stam Middelie
RUBRIEK 5
MIDDENGROEP
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1 56 H.K. Holsteins Ingrid 83 Goldchip Aussie Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1B 67 Eva Colorado Delta Colorado S+E de Boer Middelie
1C 55 Nicolet Griller Matcrest Griller S+E de Boer Middelie
1D 65 H.K. Holsteins Metje 76 Goldwyn Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1E 59 Wendy 290 Lirr Drew Dempsey Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
1F 63 Wijntje 234 Wetherton Brendan Pth Honingh Zuiderwoude
1G 57 Texel Beauty Raffaela 3 Pol Butte Mc Beemer Fa. Boogaard Oosterend NH
1H 122 Trijntje 775 Sanchez Melkveehouderij De Uitdaging Heiloo
1I 70 Afra 209 Ballycairn Oman Pello Vof Melk en Fokvee Lansbergen Egmond a/d Hoef
1J 54 Amor 305 Edg Altahugh  Gebr. Van Baar CV Noordbeemster
1K 66 Bernardina 96 Startrek R. Prinsze Purmer
1L 62 Ground Lake Gretha 256 Toc-Farm Fitz Melkveebedrijf Vonk Uitgeest
RUBRIEK 6
MIDDENGROEP
Plaatsing  Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A  83 Future Dream H. Diantje 1) S-S-I Mogul Defender J. Wijnker Avenhorn
1B 74 Future Dream H. Liv Seagull-Bay Silver J. Wijnker Avenhorn
1C 80 Mpsdarina'Sromy Bacon-Hill Montross Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
1D 77 Joh. Contrast Larcrest Contrast S+E de Boer Middelie
1E 124 Simona Commandeur Commander S+E de Boer Middelie
1F 75 Northend Farm Bauke 602 Farmers Wish Hbc Pirlo Mts Jj+Ad de Boer-Muts Middelie
1G 81 Aaltje 200 Delaberge Pepper J.T.G. Ruijter Wijdenes
1H 73 Bleske 472 Guthi Jeeves Airgon Mts D+D Kater-Grin Wieringerwaard
1I 79 Piebet 651 Monument Impression Mts R P+B Laan-Bloemhoff Warder
1J 78 Marie 241 Larcrest Contrast Smit - Krul CV Ursem
1K 76 Gonny 198 Jotan Red Vof Ej+M Greuter Middelie
1L 82 Wendy 274 Zani Bolton Mascalese Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
RUBRIEK 7
MIDDENGROEP
 Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 89 Sonja 58 Maple-Downs-I G W Atwood Melkveebedrijf P. Akkerman Westbeemster
1B 86 Mina 133 Khw Elm-Park Acme Smit - Krul CV Ursem
1C 93 Helm Holsteins Jager 101 Bicc Britsham Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1D 94 Bles 157 Antares Melkveebedrijf P. Akkerman Westbeemster
1E 84 Alie 813 - Mts Pf+Ej Helder-Pauw Middenbeemster
1F 87 Lois 1 Delta Bookem Danno Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
1G 91 Trien 79 Ronelee Gold Denali K. Hoogendoorn Uitdam
1H 123 Trijntje 737 Survivor Taurushoeve Assendelft
1I 85 Tessel 63 Gillette Jungle Melkveebedrijf P. Akkerman Westbeemster
1J 88 Alh King Lacome Kerndtway Kingpin Melkveehouderij De Uitdaging Heiloo
RUBRIEK 8
OUDERE KOEIEN
 Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
 1A 96 Future Dream H. Ber 48 Ladys-Manor Pl Shamrock J. Wijnker Avenhorn
1B 102 Wagenaar 19 Mapel Wood Scott Sw en E Kat-Siffels Dirkshorn
 1C 99 Esmeralda 198 Jerudo Fa J. en S. Kohne Middenbeemster
1D 103 Wendy 24 Woudhoeve 1042 Impuls Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
1E 100 Sjaakje 6 Sully Altameteor Melkveehouderij Neefjes-Snoek Warder
RUBRIEK 9
OUDERE KOEIEN
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 104 Neerduist Petrazel 4 Zelgadis Mts W en T Spaander-Helder Berkhout
1B 106 Pluimpje 122 Big Winner Vof Melk en Fokvee Lansbergen Egmond a/d Hoef
1C 108 Texel Beauty Paradise Maple-Downs-I G W Atwood Fa. Boogaard Oosterend NH
1D 114 Gepke 50 Huijben Red Tumult Mts Pf+Ej Helder-Pauw Middenbeemster
RUBRIEK 10
50.000 KG EN MEER
Plaatsing Cat.nr. Naam Vader Eigenaar Plaats
1A 109 Hellen 583 - Vof Fa. Kregel - Kalverboer Zuidschermer
1B 115 Future Dream H. Rosie Jotan Red J. Wijnker Avenhorn
1C 120 Johanna jungle Dalton S+E de Boer Middelie
1D 110 Wilhelmina 498 R-E-W Seaver Melkveebedrijf P. Akkerman Westbeemster
1E 113 Lale 4 Ginary Tandem Sw en E Kat-Siffels Dirkshorn
1F 117 Alberdien 264  Delta Butembo Mts Jp+Ja+Pa Doodeman Wijdenes
1G 116 Ground Lake Anna 106  Everhard Melkveebedrijf Vonk Uitgeest
1H 118 Oscar Trista 8 Ramos Melkveehouderij De Uitdaging Heiloo

1) van deze 1A geplaatste koe helaas geen foto beschikbaar, omdat zij niet goed handelbaar was i.v.m. tochtigheid.

Zoeken

Wijzigingen

sponsor rabobank